pizza_adisyon_sistemi

Pizza Yap, Siparişi Takip Et, Müşteriyi Takip Et...

Pizza yapan işletmelerin operasyonlarında deneyimledigimiz ve müşterilerimizden gelen hassasiyetler dogrultusunda bazı çözümlerimiz var. İşletmede bir siparişin yanlış alınması veya mutfaga yanlış iletilmesi sonucunda; paket servis personeli, mutfak ve yönetim ister istemez karşı karşıya kalıyor.

Bu olası problemleri şu şekilde listeleyebiriz,

crp_pizzaci_otomasyon_sistemi_yapar

*  Paket Servis Müşterisini Tanıma Caller Id cihazı ve CRP Entegrasyonu ile arayan numarayı ekrandan görebileceginiz gibi kayıtlı olan müşteriye “Merhaba Ahmet Bey” şeklinde karşılayabileceksiniz. Müşterileriniz kayıt altında oldugundan önceki siparişleri de görebileceksiniz.

Pizzalardaki Hamur ve Boy Seçimleri Sistemde ürün seçildiginde karşınıza ilk olarak seçenekler ekranı gelir. Buradan Hamur Şekli ve Boy seçimini yaparak siparişi almaya devam edebilirsiniz.

Pizzalardaki Ek Malzemeler Siparişlerde gelen isteklerden biri de “Pizza da ek olarak sucuk olsun” veya “Pizzadaki sucuk yerine salam ekler misiniz?” gibi istekler. Pizza seçimi yapıldıgında yine seçenekler arasından /Sucuk Olmasın/Salam Olsun veya /Sucuk Yok/ kolay butonlarına dokunarak mutfaga not gitmesini saglayabilirsiniz. İsterseniz ek malzemeleri fiyatlandırabilirsiniz. 

Gel Al ile Paket Servis Fiyatları  Farklı sipariş kanalları için ürünlere farklı fiyatlar tanımlayabilirsiniz. Belirli saatlerde veya belirli günlerde Happy Hours yaparak bazı ürünlerinizi veya menünüzün tamamını indirimli fiyatlardan verebilirsiniz.

Ürünlerin Reçeteleri ve Degisken Maliyetler  Hammadde alım fiyatlarınız degiskenlik gösterebilir. CRP Pizza Adisyon Sistemi ile yaptıgınız reçeteler sayesinde ürün alımlarınızı fiyatları ile sisteme giriş yaptıgınızda ürün maliyetlerini günceller ve maliyetlerinizi net olarak görebilirsiniz ve fiyatlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Paket Servis Personelinin Adresleri Bilmemesi  Personeliniz müşteri adresine en kısa yolu sistem üzerinden görüntüleyebilir ve sipariş teslim süresini kısaltabilir.

crp_pizzaci_otomasyon_sistemi_yapar

Bunlara da Bakmak İsteyebilirsiniz