crp_mutfak_cozumleri

Hem Mutfak Hem Bar, Bir Tarafta Chef, Bir Tarafta Barista

             Cafeler sektördeki işletmelere göre bariz farklılıklar göstermekte. Mutfağın haricinde bar ve barista olgusu mevcut. Ve menü biraz daha geniş oluyor ister istemez. Menüde ürünleri bulmak ve detayları ister istemez zaman kaybına yol açıyor. 

             CRP Cafe Adisyon Sisteminde bunun önüne geçebilecek ve iş akışını kolaylaştıracak pratik çözümler var. Menüleri alt kategorilere ayırmak mümkün. “Kahveler – Yabancı Kahveler – Colombia” gibi. Ve ürünlerde bulunabilecek olası seçenekleri yine tek tık ile ekleyebilirsiniz. Örnek olarak “Karamel” gibi. Aynı zamanda ürünlerin boy size çeşitliliğini sağlayabilirsiniz. “Küçük, Orta, Büyük, S, L, M boylar gibi”

Aynı zamanda masada hesap ödenirken misafirlerden gelen isteklerden biri de “Hesabı 3e bölelim mi?” gibi talepler. Bundan dolayı hesap fişlerinin altında otomatik olarak “2 Kişi, 3 Kişi, 4 Kişi” şeklinde Kişi Başı hesap tutarları bulunmakta. 

              Bazı işletmelerimizden gelen talepler doğrultusunda güncel versiyonda “Bahşiş” seçeneği bulunmakta ve yine hesap fişinin altında %10 Bahşiş tutarı xx veya %15 Bahşiş tutarı xx şeklinde örnek bahşiş tutarı bulunmakta. Hesap fişlerinin alt kısmında isterseniz gün veya aya özel sloganınız veya iletmek istediğiniz bilgiler bulunabilmekte. Örnek olarak; rezervasyon numarası, web sitesi, sosyal medya hesapları gibi

Kullanım Hakkında Detaylar