crp_mutfak_cozumleri

CRP Müşteri Sadakat Yönetimi

                İşletmelerde en fazla gördüğümüz ve feedback aldığımız konulardan biri de müşteri devamlılığının olmaması veya stabil hale gelememesi. Müşteri daha doğru kelimeyi kullanmak gerekirse “Misafir”

                İşletmelerin geneli artık müşteriye müşteri gözüyle değil misafir gözüyle bakıyor. Çünkü sektörde oyuncu sayısı artık fazla ve giderek artırıyor. Artık %100 müşteri memnuniyeti denilen kavram geride kalmış görünüyor. İşletmeler artık misafirlerini kendilerine müteşekkir durumda bırakmak için çaba sarfediyor. Misafiriniz giderken size teşekkür ediyor ise ve yüzünde tatlı bir tebessüm oluşuyor ise memnuniyeti sağlamış oluyorsunuz ve tekrar gelmesini bekliyorsunuz.

                 Bu saydıklarımızı işletmenin her noktasında çalışan personelin yapması gerekli ki başarı sağlansın. Sektördeki turnover yüksekliği ve yeri geldiğinde yaşanan hizmet içi eğitim eksikliğinden dolayı bu sistem çoğu zaman işleyemiyor maalesef. Misafirin tekrar geri gelmesini sağlamanın daha pratik bir yolu daha var. Müşteri Sadakat Yönetimi ile bu daha pratik hale geliyor. Bunları başlıklar halinde bakarsak eğer;

    Kontrol Edilebilir Promosyonlar; Misafirlerinize yapacağınız “5 Kahve Alana 6. Kahve BEDAVA” promosyonu gibi veya “Nakit Öde %10 ChipPara Al” gibi promosyonlar yapabilirsiniz. Misafirinize vereceğiniz manyetik kartlar ile misafiriniz tanırsınız ve sistem alışverişlerini takip eder, promosyonları otomatik olarak tanımlar.

    İndirim Kartları; Misafirinize vereceğiniz kart veya daha önce verdiğiniz kart ile sistem üzerinde belirleyeceğiniz indirim oranında sistem otomatik olarak indirim yapar.

        Ön Ödemeli Misafir Kartları; Misafirinize vereceğiniz kartlara sistem üzerinde bakiye yükleyebilirsiniz ve daha sonraki alışverişlerinizde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

    Özel Günler; Misafirlerinize kartlarını vermeden önce doldurmalarını sağlayacağınız bilgi formları sayesinde doğum günü, evlilik yıldönümü, mail, telefon gibi veriler elinizde olacağından. Sistemden özel günleri görüntüleyebilir. SMS Entegrasyonu ile özel günlerde sms atmaktan tutun bu misafirlerinize o günlerde özel ürünler veya indirimler tanımlayabilirsiniz.

crp_sistem_karti